Search...

Currency: EUR

0
  • You have no bookmark.

Clear all
  • You have no item to compare.

Sign In

O nás

Naša spoločnosť sa špecializuje na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností.
Scroll Down To Discover

Profesionálna podpora

01

Klientom vieme poradiť ako zvýšiť atraktivitu nehnuteľnosti pri jej predaji a kupujúcim poskytneme férové poradenstvo.

Všetky potrebné informácie

02

Zabezpečíme všetky potrebné kroky k predaju nehnuteľnosti, pripravíme podklady a zmluvy. Pravidelne vás budeme informovať o aktuálnom stave predaja..

Neplatíte nič navyše

03

Za naše služby platíte v prípade predaja nehnuteľnosti a vo výške, ktorú si spoločne odsúhlasíme.

O našej spoločnosti

Klientom vieme Vám poradiť ako zvýšiť atraktivitu nehnuteľnosti pri jej predaji a kupujúcim zase poskytneme férové poradenstvo a možnosť zorientovať sa v aktuálnej trhovej situácií. Vieme sa prispôsobiť akejkoľvek situácií čo v praxi znamená že každú nehnuteľnosť berieme ako jedinečnú záležitosť. každý typ bytu, ktorý sa v pod tatranskom regióne nachádza a vieme v dohľadnej dobe osobne navštíviť a zhodnotiť a na základe zistených skutočností tak poskytneme plnohodnotné poradenstvo na čo sa pri výbere nehnuteľnosti zamerať.

V prípade prenájmu bytov a domov sa Vám budeme snažiť nájsť bezproblémového nájomcu ktorý Vám nehnuteľnosť nezdemoluje a bude finančne presný. Nájomcovi sa pre zmenu budeme snažiť nájsť také bývanie v ktorom nájde svoju harmóniu . Nájom garantujeme prenajímateľovi minimálne na jeden rok ak sa lehota nenaplní vraciame alikvótnu časť z našej odmeny.

Naši klienti získavajú v našej kancelárii bezplatný právny servis . Taktiež vieme klientom pomôcť z výberom správneho znalca a bankového produktu .

Recenzie zákazníkov

Klienti o nás napísali